pradžiaKLUBO ISTORIJA

2016m. Lapkričio 2-3 d. Gija Amkoladze pravedė seminarą Varšuvos klube "Shohei".

2016m. spalio 8-9 d. G. Amkoladze Tbilisyje, Gruzijos Jiu-Jitsu federacijoje pravedė Jiu-Jitsu, Aikijitsu ir Modern Self Defence seminarą.

2015m. rugsėjo 6-9 d. Vilniuje įvyko Hombu Dojo Shichano Takeshi Kanazawa (7 dan) seminaras.

2014 m. gegužė - Gija Amkoladze (4 danas) pravedė seminarą Varšuvos aikido klube Sohei.

2013 m. lapkritis - VI Lietuvos kendo čempionatas. Sveikiname nugalėtoją - Vilniaus Kendo Centro vadovą Gija Amkoladze jaun.

2013 m. birželis - Gija Amkoladze (4 danas) pravedė seminarą Varšuvos aikido klube Sohei.

2013 m. gegužės 10-12 d. vyko tarptautinis jiu jitsu seminaras. Jį vedė Soke Richard Morris (10 danas) iš Anglijos.

2012 m. - užsiėmimai su vaikais (kihon - bazinė technika).

2012 m. liepos 6-8 d. įvyko Hombu Dojo meistro Sakurai Hiroyuki (6 danas) seminaras Vilniuje.

2011 m. birželio 6-8 d. įvyko Hombu Dojo meistro Makoto Ito (5 danas) seminaras Vilniuje. Rolandas Vrubliauskas sėkmingai išlaikė egzaminą 2 danui.

2011 m. gegužė - LAARF prezidentas Gija Amkoladzė (4 danas) aplankė Varšuvos Aikido Sohei klubą (Lenkija) ir pravedė jame seminarą suaugusiems ir vaikams.

2010 m. spalio 22-24 dienomis vyko III Lietuvos kendo čempionatas. Sveikiname nugalėtoją! Vilniaus Kendo Centro vadovą - Gija Amkoladze jaun.

2010 m. birželio 4-6 d. - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Yoshinobu Irie (6 danas, Shihan) vizitas į federacijos Vilniaus klubą, seminaras ir klubo narių atestacija 1 danui.

2009 m. lapkritis - LAARF prezidentas Gija Amkoladzė (4 danas) aplankė Varšuvos Aikido Sohei Klubą (Lenkija) ir pravedė jame seminarą suaugusiems ir vaikams.

2009 m. birželis - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Eiji Katsurada (5 danas, Shidoin) vizitas į federacijos Vilniaus klubą ir seminaras.

2009 m. balandis - Klubo narių išvyka į 6 dano Aikido (Aikikai) meistro Tatsunori Imamura seminarą Kaune.

2008 m. gruodis - Bendra treniruotė / seminaras su Aikido, Karate, Kendo, Aikijutsu, Saugos tarnybų atstovais.

2008 m. kovas - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Hiroshi Fujimaki (6 danas, Shihan) vizitas į federacijos Vilniaus klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

2007 m. vasaris - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Takanori Kuribayashi (6 danas, Shihan) vizitas į federacijos Vilniaus klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

2006 m. spalis - Klubo narių išvyka į 6 dano Aikido (Aikikai) meistro Shigeru Sugawara ir 7 dano Aikido (Aikikai) meistro Christian Tissier seminarą Varšuvoje (Lenkija).

2006 m. birželis - Klubo narių išvyka į 7 dano Aikido (Aikikai) meistro Masatoshi Yasuno seminarą Lenkijoje.

2006 m. kovas - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Yoshinobu Irie (6 danas, Shihan) vizitas į mūsų klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

2005 m. gruodis - Klubo narių išvyka į 7 dano Aikido (Aikikai) meistro Christian Tissier seminarą Lenkijoje.

2005 m. kovas - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Yukimitsu Kobayashi, 6 danas, vizitas į mūsų klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

2004 m. birželis - Klubo narių išvyka į 7 dano Aikido (Aikikai) meistro Minoru Kanetsuka seminarą Lenkijoje.

2004 m. vasaris - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Shigeru Sugawara, 6 danas, vizitas į mūsų klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

2003 m. vasaris - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Yoshinobu Irie, 5 danas, vizitas į mūsų klubą ir seminaras.

2002 m. lapkritis - Klubo narių išvyka į 7 dano Aikido (Aikikai) meistro Christian Tissier seminarą Lenkijoje.

2002 m. gegužė - Klubo narių išvyka į 8 dano Aikido (Aikikai) meistro Nobuyoshi Tamura seminarą Lenkijoje.

2002 m. kovas - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Shigeru Sugawara, 6 danas, vizitas į mūsų klubą ir seminaras.

2001 m. vasaris - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Takeshi Kanazawa, 6 danas, vizitas į mūsų klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

2000 m. kovas - Klubo narių išvyka į 6 dano Aikido (Aikikai) meistro Shigeru Sugawara seminarą Rygoje (Latvija).

1998 m. kovas - Aikido (Aikikai) meistro iš Hombu Dojo Shigeru Sugawara, 6 danas, vizitas į mūsų klubą ir seminaras.

1997 m. lapkritis - Antrasis Aikido (Aikikai) Hombu Dojo sekretoriaus Masatake Fudzita vizitas į mūsų klubą, seminaras ir klubo narių atestacija.

1997 m. kovas - Aikido (Aikikai) meistrų iš Hombu Dojo Yoshihiro Yokota, 7 danas, ir Yoshinobu Irie, 4 danas, vizitas į mūsų klubą ir seminaras.

1996 m. gegužė - Pirmasis Aikikai bendrųjų reikalų departamento direktoriaus, senųjų Japonijos samurajų palikuonio Masatake Fudzita, 8 danas, vizitas į mūsų klubą ir seminaras. Pirmieji juodųjų diržų savininkai klube, gavę sertifikatus, pasirašytus Kishomaru Ueshiba.

1996 m. vasaris - Aikido (Aikikai) Europos skyriaus generalinio sekretoriaus A. Bacas vizitas į mūsų klubą bei seminaras. Pirmoji grupės klubo narių atestacija.

1995 m. vasaris - 6 dano meistro (Takemusu Aiki) iš Prancūzijos F. Voarino vizitas į mūsų klubą.

1994 m. - Išvyka į seminarą Danijoje, vedamą 8 dano meistro Shoji Nishio.

1993 m. - Išvyka į seminarą Prancūzijoje, vedamą 6 dano meistro (Takemusu Aiki) F. Voarino.

1993 m. - Išvyka į seminarą Vengrijoje. Veda 4 dano meistras iš Anglijos Michael Narei.

1991 m. pabaiga - Klubo treniruotes lanko jau apie 20 narių.

1991 m. kovo 3 d. - Pradėjo treniruotis pirmieji klubo nariai, vadovaujami atvykusio iš Leningrado (St. Peterburgo) į Vilnių gydytojo pediatro Gijos Amkoladzės.